Aktuality

6. Charitativní golfový turnaj nadačního fondu AQUAPURA

V pořadí již 6. charitativní golfový turnaj nadačního fondu AQUAPURA pořádaný na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora přinesl výtěžek 126.900 Kč na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve. Naše advokátní kancelář přispěla se svou „troškou do mlýna“ a věnovala nadačnímu fondu částku 10.000,- Kč. Jsme rádi, že můžeme podporovat podobné projekty, které mají smysl a pomáhají všem, kteří to potřebují.

Celý článek...


Naš tým advokátů je posílen o nového kolegu MGR. LUKÁŠE KUBCE

Řady našich kolegů od června t.r. posílil Mgr. Lukáš Kubec, který do naší kanceláře přichází z brněnské pobočky advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, kde se specializoval na obchodně právní spornou agendu a soudní vymáhání pohledávek.

Celý článek...


Reakce Legalcom Advokátní kancelář s.r.o. na článek „Byznys s alimenty“ publikovaný dne 23. 3. 2017 v časopise Faktor S

Legalcom Advokátní kancelář s.r.o. (dále jen Legalcom) se ohrazuje proti informacím uvedeným v článku „Byznys s alimenty“, který byl uveřejněn dne 23. 3. 2017 v časopise Faktor S. Publikované informace týkající se údajných vztahů mezi advokátní kanceláří Legalcom a spolkem Asociace neúplných rodin, resp. projektem Vaše výživné.cz, se nezakládají na pravdě a byly zpracovány neobjektivní a zkreslenou formou, aniž by zástupci Legalcom byli redakcí kdykoli osloveni a vyzváni k jejich objasnění.

Celý článek...

starší aktuality